Майже 5 років команда ГО «Дівчата» підтримує жінок та дітей в Україні, прагне заохочувати та просувати права та життя дівчат і жінок на всіх фронтах. З початком війни діяльність ГО «Дівчата» переорієнована на надання фінансової, гуманітарної та психологічної допомоги постраждалим від війни та соціальну реабілітацію ВПО. Попередня асистентка директорки за 8 місяців роботи «виросла» до заступниці директорки ГО «Дівчата», а на її місце — організація знову шукає асистентку, яка приєднається до команди у м.Києві.